SOGA - program do obsługi restauracji i baru - Firma DELFIN Kasy fiskalne, programy, kamery i alarmy

KASY I DRUKARKI FISKALNE ONLINE
DLA LEKARZY, PRAWNIKÓW I INNYCH.
Przejdź do treści
SOGA XS RESTAURACJA od 490 ZŁ NETTO
SOGA XS została stworzona z myślą o punktach sprzedaży, gdzie najbardziej istotnymi czynnikami są szybkość i intuicyjność sprzedaży połączona z łatwością obsługi nawet dla nowego personelu. Dzięki maksymalnemu uproszczeniu systemu do niezbędnych, w każdym punkcie gastronomicznym funkcji, zredukowaniu ulega również cena w odniesieniu do standardowej wersji oprogramowania.
Jeżeli w miarę rozwoju Twojej firmy pojawi się konieczność wprowadzenia dodatkowych funkcjonalności istniej możliwość płynnego przejścia na wersję standardową systemu SOGA.

Program SOGA jest przeznaczony do obsługi sprzedaży i rezerwacji w Restauracji za pomocą ekranu dotykowego. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi Novitus oferując dodatkowe wydruki niefiskalne - np. wydruk zamówienia dla kuchni. Dodatkowym modułem rozliczania sprzedaży i kalkulowania imprez jest Magazyn w którym dzięki tworzonym recepturom wiemy ile produktów jest na magazynie, jakie trzeba robić zakupy, przeprowadzamy remanent. Program SOGA współpracuje z programem obsługi hotelu SOHO umożliwiając rozliczanie płatności w Restauracji hotelowej na rachunku hotelowym. Umożliwi również generowanie pliku JPK_VAT oraz export dokumentów do programu księgowego.
ADRES:

09-100 Płońsk
ul. Ogrodowa 1 B


GODZINY PRACY

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 17:00
​​Sobota: 9:00 - 12:00
Tel. 604 541 712, 660 850 042
E-mail: biuro@firmadelfin.pl
Wróć do spisu treści