Nowości i promocje - Firma DELFIN Kasy fiskalne, programy WAPRO, kamery i alarmy

KASY I DRUKARKI FISKALNE ONLINE
PROGRAMY WAPRO DLA FIRM I BIUR RACHUNKOWYCH.
Przejdź do treści
Kasa NEXT PRO Online jako bileterka dla firm oferujących przewozy pasażerskie
w cenie 3554,7 zł brutto z kartą GSM z internetem na 2 lata

Kluczowym elementem w systemie billeterka jest najnowocześniejsza kasa Novitus Next Pro, która posiada intuicyjną i szybką aplikację do wystawiania biletów jednym kliknięciem. Kasa połączona jest z systemem bileterka przez chmurę co umożliwia stałą kontrolę oraz szybka aktualizację lub zmianę trasy. A ponadto:

Lista urządzeń – pełna kontrola nad bileterkami pracującymi we flocie. Łatwy wybór linii, które mają zostać przypisane do urządzeń.
Przystanki – dowolna lista przystanków.
Linie – możliwość przygotowania swoich linii i przypisanie do nich przystanków.
Cenniki – określanie cen dla każdej pary przystanków w wygodnej tabeli, możliwość pobrania do arkusza kalkulacyjnego.
Raport biletów – wygodne przeglądanie sprzedaży ze swoich bileterek.
Zestawienie ulg – generowanie zestawienia ulg dla urzędów marszałkowskich.

Maksymalnie uproszczona sprzedaż biletów miesięcznych. Po stronie system.billeterka.pl tworzenie bazy klientów i zamówień biletów. Po stronie urządzenia tylko odczyt kodu i wydruk biletu. 100 % zdalna komunikacja. Kontrola przejazdów na danym bilecie. Odnowienie biletów miesięcznych na kolejny miesiąc u kierowcy.
     
Kasa ONE Online do 31.05.2023 z kartą wifi i reklamą w Płońszczaku na miesiąc
w cenie 2200 zł brutto

Kasa fiskalna ONE ONLINE to wszechstronna kasa nowego typu, dedykowana zarówno do pracy stacjonarnej jak i w terenie, w usługach oraz średnich i małych placówkach handlowych. Kasa ma dotykowy ekran na którym można uruchomić aplikację Sprzedaż która umożliwia wystawianie faktur co jest bardzo przydatne dla firm wystawiających 5 - 10 faktur miesięcznie. Można uruchomić aplikacje do obsługi placówek gastronomicznych z obsługą rachunków na stolikach, drukowaniem zamówień dla kuchni co jest tanim sposobem na fiskalizację usług gastronomicznych. W kasie można zaprogramować 6 ekranów z przyciskami dla towarów i często używanych funkcji.
Kasa z Repozytorium może łączyć się przez wifi lub przez kabel ethernetowy.
Cena zawiera kasę, zaprogramowanie, szkolenie i fiskalizację.
MPlatform to projekt wsparcia małych i średnich sklepów spożywczych na bardzo konkurencyjnym rynku. Dzięki tej platformie uzyskujesz dostep do podobnych promocji jakie występują w sieciach sklepów spożywczych, czyli "wielopaki w dobrych cenach" oraz "promo sztuki" i wiele innych. Obecnie na MPlatform swoje produktu oferują producenci z Grupy Żywiec, Maspex, Univeler oraz inne grupy będące w fazie testów. Ich liczba stale rośnie. MPlatform jest dostępna na kasach fiskalnych NEXT oraz na stanowiskach POS z drukarką fiskalną obsługiwanych przez programy Small Business oraz PC Market. Skontaktuj się z nami jeżeli jesteś zainteresowany przystąpieniem do programu.
Kasa lub drukarka fiskalna ONLINE na raty to najnowsza propozycja firmy Novitus mająca ułatwić Przedsiębiorstwom używanie urządzeń fiskalnych. Wszystkie formalności załatwicie Państwo w siedzibie Firmy DELFIN przy ul. Ogrodowej 1 B w Płońsku.
Program umożliwia wybranie od razu drukarki fiskalnej gdy zamierzacie Państwo korzystać z programu sprzedażowego. Wybranie w danym momencie kasy fiskalnej powoduje że paragon wypisujemy w programie aby towar zszedł ze stanu a potem fiskalizujemy go na kasie fiskalnej. Jest to podwójna operacja zabierająca czas. Również użycie od razu kasy NEXT z programem SOGA (gastronomia) zamiast tańszej kasy z mniejszymi możliwościami.
bono-online.png
deon-online.png
kasa-next1.jpg
mala-online.png
ADRES:

09-100 Płońsk
ul. Ogrodowa 1 B


GODZINY PRACY

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 17:00
​​Sobota: 9:00 - 12:00
Tel. 604 541 712 602 886 604
E-mail: biuro@firmadelfin.pl
Wróć do spisu treści