Nowości i promocje

KASY I DRUKARKI FISKALNE ONLINE
DLA LEKARZY, PRAWNIKÓW I INNYCH.
Przejdź do treści

Do końca czerwca 2021 lekarze, dentyści, prawnicy, fryzjerzy, kosmetyczki, firmy prowadzące usługi budowlane, firmy związane z działalnością obiektów służących poprawie kondycji fizycznej – wyłącznie w zakresie wstępu muszą zainstalować kasy ONLINE.
Dla wyżej wymienionych podmiotów posiadamy kasy online w cenie od 1390 zł netto - jest to kasa Mała Online, jednak polecamy kasę ONE Online która pozwala wystawiać, drukować i wysyłać na maila faktury. Kasę ONE możemy serwisować zdalnie oraz skonfigurować pod Państwa wymagania.
Dla firm które korzystają z programów sprzedażowych lub obsługi salonów fitness mamy drukarki fiskalne ONLINE w cenie od 2190 zł - DEON Online. Drukarka ma niewielkie rozmiary a duże możliwości. Skontaktuj się z nami a dobierzemy odpowiedni sprzęt i oprogramowanie dla Twojej działalności.

Do końca stycznia 2021 r moduł gastronomiczny dla kas NEXT i ONE jest bezpłatny.
Moduł umożliwia:
- obsługę stolików
- wystawianie faktur z pobieraniem danych klienta z GUS
- dzielenie lub łączenie rachunków
- zestawy gastronomiczne
- drukowanie zamówień dla kuchni
- wiele konfigurowalnych przycisków
- współpraca z PINPADEM Paytel przez co kasa staje się terminalem płatniczym
Kasa z modułem gastronomicznym w pełni obsłuży Bar, Pizzerię czy Restaurację.
Rolki termiczne do kasy lub drukarki fiskalnej o długości 30 m w cenie 1,40 zł brutto za sztukę.
Sprzedajemy na sztuki lub w opakowaniu zawierającym 10 szt.
Promocja do 31.01.2021 r.
Kasa lub drukarka fiskalna ONLINE na raty to najnowsza propozycja firmy Novitus mająca ułatwić Przedsiębiorstwom używanie urządzeń fiskalnych. Wszystkie formalności załatwicie Państwo w siedzibie Firmy DELFIN przy ul. Ogrodowej 1 B w Płońsku.
Program umożliwia wybranie od razu drukarki fiskalnej gdy zamierzacie Państwo korzystać z programu sprzedażowego. Wybranie w danym momencie kasy fiskalnej powoduje że paragon wypisujemy w programie aby towar zszedł ze stanu a potem fiskalizujemy go na kasie fiskalnej. Jest to podwójna operacja zabierająca czas. Również użycie od razu kasy NEXT z programem SOGA (gastronomia) zamiast tańszej kasy z mniejszymi możliwościami.
bono-online.png
deon-online.png
kasa-next1.jpg
mala-online.png
MPlatform to projekt wsparcia małych i średnich sklepów spożywczych na bardzo konkurencyjnym rynku. Dzięki tej platformie uzyskujesz dostep do podobnych promocji jakie występują w sieciach sklepów spożywczych, czyli "wielopaki w dobrych cenach" oraz "promo sztuki" i wiele innych. Obecnie na MPlatform swoje produktu oferują producenci z Grupy Żywiec, Maspex, Univeler oraz inne grupy będące w fazie testów. Ich liczba stale rośnie. MPlatform jest dostępna na kasach fiskalnych NEXT oraz na stanowiskach POS z drukarką fiskalną obsługiwanych przez programy Small Business oraz PC Market. Skontaktuj się z nami jeżeli jesteś zainteresowany przystąpieniem do programu.
POWER DUO - Kasa Online  z PIN Padem Paytel
Najlepszy sposób na płatności bezgotówkowe w Twojej firmie - Kasa  łączy się jednym kablem USB z PIN Padem Paytel i współpracuje bez  specjalnej konfiguracji.  Oferuj swoim klientom wygodne transakcje  bezgotówkowe i nie trać czasu na wprowadzanie kwoty na terminalu – kasa  zrobi to za Ciebie. Wyeliminujesz w ten sposób błędy i przyśpieszysz  obsługę w puncie sprzedaży. Nie płać przez rok za użytkowanie PIN Pada w  ramach akcji „Polska Bezgotówkowa”, a później ciesz się nawet o połowę  mniejszymi kosztami dzierżawy PIN Pada!
HIKVISION-REJESTRATOR.jpg
HIKVISION-REJESTRATOR1.jpg
HIKVISION-kamera-ahd.jpg
REJESTRATOR TURBO HD ACUSENSE IDS jako jedno z wielosystemowych urządzeń HIKVISION  jest produktem kompleksowym i uniwersalnym. Może stanowić bazę nowych  systemów dozoru wideo, jak i świetnie dopasuje się do instalacji już  istniejących bez konieczności wymiany wszystkich urządzeń. Umożliwia jednoczesne podłączenie do niego 8 kamer analogowych i 8 kamer IP co umożliwia płynną rozbudowę istniejącego systemu. W późniejszym czasie można wymienić kamerę analogową na kamerę IP do łącznej liczby 16 kamer IP. Można wykorzystać istniejące okablowanie do kamer analogowych do podłączenia kamer IP. Podgląd z kamer możemy ustawić na telefonie i dowolnym komputerze podłączonym do internetu. Jeżeli jestescie Państwo zainteresowani nowym systemem lub modernizacją już istniejącego proszę o kontakt.
Promocyjne ceny na drukarki fiskalne
DEON ONLINE - 2190 ZŁ NETTO
BONO ONLINE - 2390 ZŁ NETTO
HD ONLINE - 2890 ZŁ NETTO
DEON LAN E - 1990 ZŁ NETTO
BONO LAN E - 2190 ZŁ NETTO
HD E - 2690 ZŁ NETTO

PROMOCJA TRWA DO 31.05.2020 R.
deon-online.png
bono-online.png
hd-online.png
deon-e-lan.jpg
bono_lan_e_2.jpg
drukarka-hde.png
ADRES:

09-100 Płońsk
ul. Ogrodowa 1 B


GODZINY PRACY

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 17:00
​​Sobota: 9:00 - 12:00
Tel. 604 541 712, 660 850 042
E-mail: biuro@firmadelfin.pl
Wróć do spisu treści