Nowoczesne systemy alarmowe i systemy wizyjne - Firma DELFIN Kasy fiskalne, programy WAPRO, kamery i alarmy

KASY I DRUKARKI FISKALNE ONLINE
PROGRAMY WAPRO DLA FIRM I BIUR RACHUNKOWYCH.
Przejdź do treści
SYSTEMY ALARMOWE RISCO

SYSTEMY ALARMOWE FIRMY RISCO DOSKONALE ZABEZPIECZĄ TWÓJ DOM I FIRMĘ.

Projektujemy nowe systemy alarmowe do ochrony Państwa domu lub firmy w oparciu o sprawdzone urządzenia firmy RISCO. System alarmowy możemy dołączyć do systemu monitorowania alarmów Agencji Ochrony Zubrzycki, która działa na terenie Płońska i okolic. Odebrany sygnał alarmowy jest szybko weryfikowany przez patrol interwencyjny Agencji Ochrony a o zdarzeniu powiadamiany jest właściciel.
Instalujemy systemy w nowych budynkach w których do połączenia czujników do centrali alarmowej używamy nowej instalacji przewodowej. W wykończonym budynku gdy nie ma możliwości założenia instalacji przewodowej projektujemy i wykonujemy instalację alarmową bezprzewodową.
SYSTEMY WIZYJNE

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym montażem systemu monitoringu i kamer w Płońsku i okolicach w oparciu o sprzęt analogowy oraz cyfrowy IP. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, wykwalifikowanych pracowników, a także sprawdzonych dostawców sprzętu. W naszych instalacjach bazujemy na firmach INTROX, BOSCH, EVOS. Montowane przez nas systemy kamer umożliwiają podgląd z każdego miejsca przez internet na komputerze, tablecie lub telefonie. Pomagamy przy wyborze i instalacji połączenia z internetem.
Wykonujemy między innymi:
  • montaż kamer w domach, fabrykach, sklepach, szkołach oraz biurach,
  • tworzymy instalacje bezprzewodowe i przewodowe,
  • montaż kamer IP,
  • montaż kamer analogowych.
KOSZTORYS NA SYSTEM ALARMOWY LUB WIZYJNY  GRATIS

Jeżeli chcą Państwo zabezpieczyć swój dom lub firmę, prosimy o kontakt telefoniczny 604541712 aby się umówić na bezpłatną wycenę proponowanego systemu zabezpieczeń.
ADRES:

09-100 Płońsk
ul. Ogrodowa 1 B


GODZINY PRACY

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 17:00
​​Sobota: 9:00 - 12:00
Tel. 604 541 712 602 886 604
E-mail: biuro@firmadelfin.pl
Wróć do spisu treści