Kasa Next Online - Firma DELFIN Kasy fiskalne, programy, kamery i alarmy

KASY I DRUKARKI FISKALNE ONLINE
DLA LEKARZY, PRAWNIKÓW I INNYCH.
Przejdź do treści
NEXT ONLINE - 2693 ZŁ BRUTTO
Kasa jest wyposażona w wytrzymały mechanizm drukujący, różnorodne interfejsy komunikacyjne oraz elektroniczną kopię paragonów. Tablet daje możliwość indywidualnej  personalizacji wyglądu interfejsu sprzedażowego. Urządzenie oferuje  zarówno wybór funkcji, które będą wyświetlane, jak i koloru klawiszy.  Dzięki temu można m.in. przypisać poszczególne opcje do każdego z pól na  ekranie kasy fiskalnej. Ponadto, dziecinnie prostą konfigurację  parametrów urządzenia gwarantuje pełna klawiatura ekranowa, znana z popularnych dziś tabletów bądź smartfonów.
Nowością na rynku urządzeń fiskalnych jest zintegrowanie danych kasy z "chmurą" NoviCloud która oferuje przechowywanie bazy danych kasy oraz zarządzanie biznesem z dowolnego miejsca w trybie online.  W praktyce oznacza to, że za pomocą aplikacji chmurowej można m.in.  programować pozycje towarowe, monitorować obroty i czas pracy punktów handlowo-usługowych,  analizować sprzedaż czy też kontrolować stan magazynu.
POWER DUO - Kasa NEXT Online  z PIN Padem Paytel
Najlepszy sposób na płatności bezgotówkowe w Twojej firmie - Kasa łączy się jednym kablem USB z PIN Padem Paytel i współpracuje bez specjalnej konfiguracji.  Oferuj swoim klientom wygodne transakcje bezgotówkowe i nie trać czasu na wprowadzanie kwoty na terminalu – kasa zrobi to za Ciebie. Wyeliminujesz w ten sposób błędy i przyśpieszysz obsługę w puncie sprzedaży. Nie płać przez rok za użytkowanie PIN Pada w ramach akcji „Polska Bezgotówkowa”, a później ciesz się nawet o połowę mniejszymi kosztami dzierżawy PIN Pada!
ADRES:

09-100 Płońsk
ul. Ogrodowa 1 B


GODZINY PRACY

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 17:00
​​Sobota: 9:00 - 12:00
Tel. 604 541 712, 660 850 042
E-mail: biuro@firmadelfin.pl
Wróć do spisu treści