Kasa Mała Online - Firma DELFIN Kasy fiskalne, programy, kamery i alarmy

KASY I DRUKARKI FISKALNE ONLINE
DLA LEKARZY, PRAWNIKÓW I INNYCH.
Przejdź do treści
MAŁA ONLINE  -  1 783,5‬0 ZŁ BRUTTO
Kasa Mała ONLINE jest dedykowana dla małych punktów sprzedaży, gdzie powierzchnia  stanowiska sprzedaży często bywa mocno ograniczona. Dzięki niewielkim  wymiarom kasa nie zabierze dużo miejsca, jednocześnie spełniając w całym  stopniu swoją rolę. Posiada bazę towarową 20000 towarów, każdemu z towarów można  zaprogramować nazwę do 40 znaków. Paragon może być przyozdobiony  nagłówkiem graficznym, a możliwość wydrukowania NIP Nabywcy spowoduje,  że nie trzeba będzie wystawiać klientom faktur na zakupy do kwoty 450  PLN. Dodano  opcje możliwość komplementacji towarów oraz kody dowiązane. Zwiększono  ilość form płatności. Komunikację z Centralnym Repozytorium Kas realizuje przez sieć kablową, WIFI modem GSM.
kasy
Kasa Mała ONLINE idealnie nadaje się do małego i średniego sklepu spożywczego, kiosku lub warsztatu, gdyżnie zajmuje dużo miejsca. Baza 20000 towaró, połączenie z internetem przez kabel sieciowy lub Wi-Fi (konieczny zakup karty sieciowej bezprzewodowej).
1710.00 zł(z VAT-em)
Dodaj
POWER DUO - Kasa Mała Online  z PIN Padem Paytel
Najlepszy sposób na płatności bezgotówkowe w Twojej firmie - Kasa łączy się jednym kablem USB z PIN Padem Paytel i współpracuje bez specjalnej konfiguracji.  Oferuj swoim klientom wygodne transakcje bezgotówkowe i nie trać czasu na wprowadzanie kwoty na terminalu – kasa zrobi to za Ciebie. Wyeliminujesz w ten sposób błędy i przyśpieszysz obsługę w puncie sprzedaży. Nie płać przez rok za użytkowanie PIN Pada w ramach akcji „Polska Bezgotówkowa”, a później ciesz się nawet o połowę mniejszymi kosztami dzierżawy PIN Pada!
ADRES:

09-100 Płońsk
ul. Ogrodowa 1 B


GODZINY PRACY

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 17:00
​​Sobota: 9:00 - 12:00
Tel. 604 541 712, 660 850 042
E-mail: biuro@firmadelfin.pl
Wróć do spisu treści