KASY

KASY I DRUKARKI FISKALNE ONLINE
PROGRAMY DLA GASTRONOMII
Przejdź do treści
O KASACH FISKALNYCH WIEMY WSZYSTKO....

NANO ONLINE z internetem na 24 miesiące za 2078,70 zł brutto
Zakładając swój własny zakład fryzjerski, gabinet kosmetyczny lub warsztat samochodowy musisz mieć kasę fiskalną aby zarejestrować pierwszą sprzedaż (najlepiej ONLINE na którą przysługuje odliczenie w wysokości 90% wartości kasy ale nie więcej niż 700 zł). Brak kasy fiskalnej może narazić Cię na mandat od Urzędu Skarbowego i dodatkową kontrolę. Aby tego uniknąć musisz kupić kasę fiskalną zgodną z obowiązującymi przepisami (musi posiadać aktualną homologację) oraz będzie dopasowana do Twojej działalności. Zadzwoń lub odwiedź nas w siedzibie firmy a doradzimy kasę fiskalna idealną dla Twojej działalności.
Według nowych przepisów które wprowadzają konieczność posiadania urządzeń fiskalnych ON-LINE, do dnia 30.06.2020 r. takie urządzenia muszą być zainstalowane przez:
- stacjonarne placówki gastronomiczne (również sezonowe),
- hotele i pensjonaty
- firmy sprzedające węgiel, brykiet i paliwa stałę wytwarzane z węgla przeznaczone do celów opałowych.
Jeżeli posiadasz urządzenie fiskalne Novitus - sprawdź czy masz wydrukowaną Promesę umożliwiającą modernizację posiadanego urządzenia lub dającą rabat na nowe urządzenie fiskalne ONLINE firmy Novitus.
Dobra kasa fiskalna powinna być:
1. niezawodna i trwała - kupujesz ją na minimum 5 lat,
2. musi mieć odpowiednią wielkość, szczególnie dla kas przenośnych,
3. powinna być ONLINE i musi mieć kopię elektroniczną,
4. powinna umożliwiać podłączenie wagi, czytnika kodów kreskowych, terminala płatniczego, komputera,
5. musi mieć możliwość wpisania numeru NIP na paragonie,
6. musi mieć trwałą drukarkę,
7. dostępne są również kasy z kopią elektroniczną (nie ONLINE) - indywidualnie sprawdzamy czy możesz ją używać.
Kasa MAŁA ONLINE  -  1 783,5‬0 ZŁ BRUTTO
Kasa Mała ONLINE jest dedykowana dla małych punktów sprzedaży, gdzie powierzchnia  stanowiska sprzedaży często bywa mocno ograniczona. Dzięki niewielkim  wymiarom kasa nie zabierze dużo miejsca, jednocześnie spełniając w całym  stopniu swoją rolę. Posiada bazę towarową 20000 towarów, każdemu z towarów można  zaprogramować nazwę do 40 znaków. Paragon może być przyozdobiony  nagłówkiem graficznym, a możliwość wydrukowania NIP Nabywcy spowoduje,  że nie trzeba będzie wystawiać klientom faktur na zakupy do kwoty 450  PLN. Dodano  opcje możliwość komplementacji towarów oraz kody dowiązane. Zwiększono  ilość form płatności. Komunikację z Centralnym Repozytorium Kas realizuje przez sieć kablową, WIFI modem GSM.
Kasa MAŁA PLUS E  -  1450,00 ZŁ BRUTTO
Najnowsza technologia dedykowana dla małych  punktów sprzedaży realizująca rejestrację kopii wydruków na  elektronicznym nośniku danych (karta SD), wg wytycznych Rozporządzenia  MF z dnia 28 listopada 2008 r.. Nowoczesne wzornictwo, sprawdzona,  poparta wieloletnim doświadczeniem ergonomia, oraz najwyższa jakość  zastosowanych podzespołów sprawią, że zarówno początkujący jak i  wieloletni użytkownik kas fiskalnych znajdzie w nich to, czego obecnie  można wymagać od urządzeń fiskalnych. Dzięki niewielkim wymiarom kasa  nie zabierze dużo miejsca na – często ograniczonej – powierzchni  stanowiska sprzedaży. Kasa posiada bazę towarową 3000 towarów, każdemu z  towarów można zaprogramować nazwę do 40 znaków. Paragon może być  przyozdobiony nagłowkiem graficznym, a możliwość wydrukowania NIP  Nabywcy spowoduje, że nie trzeba będzie wystawiać klientom faktur na  zakupy do kwoty 450 PLN
Kasa NANO ONLINE  -  1 832,70 ZŁ BRUTTO
Nowoczesna kasa fiskalna przeznaczona do pracy w mobilnych punktach handlowych, gastronomicznych i usługowych. Idealnie nadaje się dla lekarzy, prawników, fryzjerów i do gabinetów kosmetycznych. Jest to najmniejsza kasa fiskalna w ofercie NOVITUS, a zarazem jedna z najmniejszych na rynku. Najważniejszą zaletą kasy fiskalnej NANO E są jej gabaryty, kształt, wyjątkowa poręczność konstrukcji i bardzo wydajne zasilanie akumulatorowe oraz 8 klawiszy programowalnych które umożliwiają szybkie wykonywanie raportów lub sprzedaży. Kasa fiskalna doskonale sprawdzi się w handlu obwoźnym. Umożliwa współpracę z komputerem, wagą oraz czytnikiem kodów kreskowych. Zakres temperatur pracy od 0 do 40 stopni C. W wersji ONLINE zwiększona została baza towarów do 20.000 oraz wprowadzono wymienny akumulator umożliwoajacy wydruk 3000 paragonów bez zasilania zewnętrznego. Łączność z Centralnym Repozytorium Kas może być zrealizowane za pomocą kabla sieciowego, sieci bezprzewodowej WiFi lub modemu GSM.
Kasa NANO ONLINE GSM  -  2 078,7 ZŁ BRUTTO
Jest to wersja kasy NANO ONLINE z internetem na 24 miesiące. Znajduje zastosowanie w punktach gdzie nie ma internetu lub jest bardzo słaby. Nie trzeba inwestować w urządzenia i abonament. Przy jej zakupie otrzymujemy internet dla potrzeb kasy w cenie 11 zł brutto miesięcznie.
Kasa NANO E  -  1500,00 ZŁ BRUTTO
Nowoczesna kasa fiskalna przeznaczona do pracy w mobilnych punktach handlowych, gastronomicznych i usługowych. Idealnie nadaje się dla lekarzy, prawników, fryzjerów i do gabinetów kosmetycznych. Jest to najmniejsza kasa fiskalna w ofercie NOVITUS, a zarazem jedna z najmniejszych na rynku. Najważniejszą zaletą kasy fiskalnej NANO E są jej gabaryty, kształt, wyjątkowa poręczność konstrukcji i bardzo wydajne zasilanie akumulatorowe oraz 8 klawiszy programowalnych które umożliwiają szybkie wykonywanie raportów lub sprzedaży. Kasa fiskalna doskonale sprawdzi się w handlu obwoźnym. Umożliwa współpracę z komputerem, wagą oraz czytnikiem kodów kreskowych. Zakres temperatur pracy od 0 do 40 stopni C.
Kasa NEXT ONLINE  -  2939,70 ZŁ BRUTTO
Kasa jest wyposażona w wytrzymały mechanizm drukujący, różnorodne interfejsy komunikacyjne oraz elektroniczną kopię paragonów. Umozliwia połączenie z Centralnym Repozytorium Kasowym aby przesyłać paragony i raporty dobowe. Tablet daje możliwość indywidualnej  personalizacji wyglądu interfejsu sprzedażowego. Urządzenie oferuje  zarówno wybór funkcji, które będą wyświetlane, jak i koloru klawiszy.  Dzięki temu można m.in. przypisać poszczególne opcje do każdego z pól na  ekranie kasy fiskalnej. Ponadto, dziecinnie prostą konfigurację  parametrów urządzenia gwarantuje pełna klawiatura ekranowa, znana z popularnych dziś tabletów bądź smartfonów.
Nowością na rynku urządzeń fiskalnych jest zintegrowanie danych kasy z "chmurą" NoviCloud która oferuje przechowywanie bazy danych kasy oraz zarządzanie biznesem z dowolnego miejsca w trybie online.  W praktyce oznacza to, że za pomocą aplikacji chmurowej można m.in.  programować pozycje towarowe, monitorować obroty i czas pracy punktów handlowo-usługowych,  analizować sprzedaż czy też kontrolować stan magazynu.
ADRES:

09-100 Płońsk
ul. Ogrodowa 1 B


GODZINY PRACY

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 17:00
​​Sobota: 9:00 - 12:00
Tel. 604 541 712, 660 850 042
E-mail: biuro@firmadelfin.pl
Wróć do spisu treści