Terminal w sklepie

KASY I DRUKARKI FISKALNE ONLINE
PROGRAMY WAPRO DLA FIRM I BIUR RACHUNKOWYCH.
Przejdź do treści

Terminal w sklepie

Firma DELFIN Kasy fiskalne, programy WAPRO, kamery i alarmy
Opublikowane według Piotr D w Kasy fiskalne · 30 Maj 2020
Aby ułatwić klientom sklepu regulowanie należności za poczynione zakupy proponuję zainstalowanie terminala płatniczego, który możemy połączyć z posiadaną kasą fiskalną lub stanowiskiem POS. Obecnie jest to praktycznie niezbędne w dobie koronowirusa i dbaniu o zdrowie klientów i swoje. Jeżeli nie macie Państwo zainstalowanego żadnego terminala to możecie skorzystać z programu Polski Bezgotówkowej, który zapewnia bezpłatne użytkowanie terminala przez rok, bez płacenia prowizji i czyszu za terminal.
Dla kasy ONLINE najlepszym wyborem będzie PIN PAD który łączymy z kasą za pomocą kabla USB. Kasa staje się terminalem płatniczym. Po roku programu gdy będzie trzeba płacić czynsz za terminal - opłata za PIN PAD wynosi 23 zł netto za miesiąc. Dla porównania opłata za terminal Ingenico bez karty GPRS (korzysta z Państwa internetu do którego jest podłączony) wynosi  35 zł netto za miesiąc.
Trwają prace nad podłączeniem PIN PAD-a do stanowisk POS.
Dla kasy z kopią elektroniczną i stanowiska POS polecam terminal Igenico, który może mieć własną kartę GPRS (koszt czynszu to 45 zł netto za miesiąc) lub jest podłączony do Państwa sieci z internetem (koszt czynszu to 35 zł netto za miesiąc)


ADRES:

09-100 Płońsk
ul. Ogrodowa 1 B


GODZINY PRACY

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 17:00
​​Sobota: 9:00 - 12:00
Tel. 604 541 712, 660 850 042
E-mail: biuro@firmadelfin.pl
Wróć do spisu treści