Terminal płatniczy podłączony do kasy fiskalnej

KASY I DRUKARKI FISKALNE ONLINE
PROGRAMY WAPRO DLA FIRM I BIUR RACHUNKOWYCH.
Przejdź do treści

Terminal płatniczy podłączony do kasy fiskalnej

Firma DELFIN Kasy fiskalne, programy WAPRO, kamery i alarmy
Opublikowane według Piotr D w Kasy fiskalne · 23 Maj 2021
Ostatnio bardzo popularne stały się płatności bezgotówkowe w sklepach i firmach, co nie tylko jest związane z okresem pandemii. Płatność bezgotówkowa jest bardzo wygodna dla klienta i aby go przyciągnąć do swojego sklepu lub firmy należy miec terminal płatniczy. Bardzo wiele firm i banków oferuje terminale płatnicze, ale nie każdy z nich można podłączyć do posiadanej kasy fiskalnej. Oczywiście można kwotę z kasy "wstukać" do terminala narażając się na możliwość pomyłki wysokości kwoty. Nie musi się to zdarzać nagminnie ale wystarczą 1 transakcja błędna w miesiącu aby odczuć stratę.
Co zrobić aby uniknąć potencjalnych strat?
Odpowiedzią jest możliwość podłączenia terminala do kasy fiskalnej i wówczas kwota z kasy fiskalnej pojawia się na terminalu i czeka na zatwierdzenie płatności. Dla kas fiskalnych polskiej firmy Novitus najlepszymi urządzeniami są terminale firmy PAYTEL, których protokół jest ścisle dopasowany do kasy.

Polecam terminal Ingenico lub pin-pad Lane3000.
Terminal Ingenico podłączamy do internetu firmowego przez kabel sieciowy a do kasy przewodem łączeniowym. Koszt miesięczny dzierżawy terminala to kwota 35 zł netto.Pin-pad Lane3000 dołączamy do kasy przez kabel USB i terminalem staje się kasa wraz z pin-padem. Wydruki płatności wychodzą z kasy. Koszt miesięczny dzierżawy pin-pada to kwota od 19 zł netto.
Do kosztów należy doliczyć prowizję, której wysokość zależy od prowadzonej działalności.

ADRES:

09-100 Płońsk
ul. Ogrodowa 1 B


GODZINY PRACY

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 17:00
​​Sobota: 9:00 - 12:00
Tel. 604 541 712, 660 850 042
E-mail: biuro@firmadelfin.pl
Wróć do spisu treści