Kasy i drukarki fiskalne, porady.

KASY I DRUKARKI FISKALNE ONLINE
PROGRAMY DLA GASTRONOMII
Przejdź do treści

Kasa ONLINE dla zakładu mechanicznego i wulkanizacyjnego

Opublikowane według w Kasy fiskalne · 21 Listopad 2019
Od 01.01.2020 zakłady naprawiające pojazdy silnikowe oraz warsztaty wulkanizacyjne obowiązane są do rejestrowania sprzedaży na kasach fiskalnych ONLINE. Przy zakupie kasy ONLINE można ubiegać się o zwrot 700 zł jako ulgi na zakup kasy. Kasy Online wymagają połączenia z internetem przez który łaczą się z Centralnym Repozytorium Kas, gdzie przekazują wystawione paragony, raporty dobowe i pozostałe informacje o urządzeniu.
Firma NOVITUS, której jestem autoryzowanym dealerem przygotowała następujące rozwiązania ONLINE:
- kasa fiskalna NANO ONLINE - bardzo popularna mała kasa posiadająca dodatkowe klawisze funkcyjne na których programujemy Raport dobowy, Raport okresowy, Raport miesięczny, ostatni paragon, wstawienie numeru NIP na paragonie i inne. Cena 1490 zł netto gdy podłączamy ją do internetu za pomocą kabla sieciowego. Możemy połączyć ją z internetem za pomocą WiFi - koszt 35 zł netto za kartę bezprzewodową. Gdy nie mamy internetu - jest wersja kasy z wbudowanym modemem i kartą z wykupionym internetem na 24 miesiące. Koszt kasy z internetem to 1690 zł netto
- kasa fiskalna MAŁA ONLINE - kasa również popularna, trochę większa niż NANO o podobnych właściwościach, brak klawiszy funkcyjnych i wersji z internetem. Koszt kasy 1450 zł netto gdy łączymy kablem lub 1485 zł netto gdy za pomocą karty bezprzewodowej.  
- kasa ONE - nowość na rynku urządzeń fiskalnych - możliwość wystawiania faktur, dotykowy ekran, możliwość konfigurowania wyglądu klawiszy i ich funkcjonalności, statystyka sprzedaży, dostęp do maila, możliwość zdalnego programowania kasy i wiele innych. Koszt kasy - 1790 zł netto.


ADRES:

09-100 Płońsk
ul. Ogrodowa 1 B


GODZINY PRACY

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 17:00
​​Sobota: 9:00 - 12:00
Tel. 604 541 712, 660 850 042
E-mail: biuro@firmadelfin.pl
Wróć do spisu treści